Bukmacherzy internetowi

Napisany przez dnia Sty 20, 2011 w Informacje | 0 komentarzy

Bukmacherzy internetowi

Na szczycie listy najczęściej odwiedzanych instytucji związanych ze sportem bez wątpienia znajdują się zakłady bukmacherskie. Chociaż można uznać je za formę hazardu, na tę formę robienia zakładów niemal każde państwo patrzy dość przychylnie. Nie chodzi tylko o zyski od tej branży, ale także o fakt, że lobby sportowe jest bardzo silne i ogólnie wszystko to, co związane ze sportem jest raczej kojarzone jako pozytywne. Dlatego też na obstawianie pieniędzy na wydarzenia sportowe patrzy się przez palce, bardzo przychylnie. Nie jest to jednocześnie zajęcie, które mogło by spowodować jakiś nagły wzrost bankructw wśród zwykłych ludzi.

Nie trzeba bowiem wnosić astronomicznych sum, aby odnieść upragnione zwycięstwo i sporo zarobić. Tutaj bardziej niż w innych grach ważne jest rozsądne dobieranie zakładów na jeden kupon. W niemal każdym mieście znaleźć można zakład bukmacherski, który na tablicach wypisane ma spotkania sportowe przez siebie przyjmowane. Podzielone na różne dyscypliny zawsze rozpisane są na trzy kolumny, w której pierwsze przeważnie oznacza zwycięstwo gospodarzy lub zawodnika numer 1, środkowa remis a ostatnia wygraną gości lub drugiego gracza. Oczywiście bukmacherzy tworzą też bardzo szczegółowe zapytania, jak np. o to, ile kartek czerwonych padnie w meczu lub czy w grze dojdzie do więcej niż trzech setów. Najpopularniejsze na świecie są jednak zakłady na konkretną wygraną lub przegraną. Specjaliści zatrudnieni przez zakład szacują możliwe rozwiązania meczu, analizując skład i kształt tabeli mogą ustalić, kto ma jakie procentowe szanse na wygraną. Bukmacherzy bardzo często dysponują danymi, do których nawet najdokładniejszy kibic nie jest w stanie się dostać.

Jeśli za zwycięstwo gospodarzy kurs wynosi 2, oznacza to że za każdą postawioną złotówkę w przypadku zwycięstwa grający otrzyma dwa złote. Jednocześnie można na jednym kuponie umieścić ogromną liczbę zakładów i dzięki temu kurs będzie się przez siebie przemnażał, dając ostatecznie bardzo duży wynik. I wtedy nawet dziesięć złotych postawionych na 6 meczów może przynieść wielotysięczne wygrane.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.3/10 (30 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)