Fotografie na naszym ślubie

Napisany przez dnia Paź 27, 2015 w Informacje | 0 komentarzy

Fotografie na naszym ślubie

Musimy zadbać o wybór dobrego fotografa na nasz ślub i wesele. Musi być to osoba kompetentna, odpowiedzialna, utalentowana. Nie możemy powierzyć tego zadania osobie niesprawdzonej, o której nic nie wiemy. Ponadto, fotograf nasz nie powinien kosztować majątku i najważniejsze, mieć wolny termin w dzień naszego ślubu. Oferta proponowana przez niego musi być racjonalna i bezkonkurencyjna. Jedyna trudność to znalezienie takiej osoby. Pomoże nam w tym wyszukiwarka Google, która jest nieoceniona w każdym przypadku. Wprowadzenie słów “fotograf ślubny” powoduje wyświetlenie się listy wyników. Informuje, jakie poddaje nam wyszukiwarka to m.in: sylwetki poszczególnych fachowców, adresy stron internetowych, dorobki artystyczne, namiary itd. Wiedza ta jest konkretna i rzetelna, bez obaw możemy na niej bazować. W podjęciu decyzji pomoże nam przeczytanie opinii na temat naszych faworytów. Poznamy zdanie innych, którzy skorzystali z ich usług. Ta kompleksowa wiedza, zminimalizuje ryzyko podjęcia złej decyzji i pozwoli w przyszłości cieszyć się z znakomitych zdjęć wybranego przez nas fotografa.

Ślub i wesele

Podczas planowania “tego dnia” warto wypisać sobie kluczowe sprawy i kwestie, bez których nasze przyjęcie i ceremonia w kościele, nie udałaby się. Na pierwszy plan wyłania się sala weselna. Lokali jest wiele, dlatego decyzja nie będzie najłatwiejsza, ale na pewno sobie poradzimy. Następne kwestie to zespół i catering. Tu także decydują gust i prywatne upodobania. Do wyboru pozostaje jeszcze suknia ślubna, która musi być wymarzona i idealna, a także smoking, bądź garnitur dla pana młodego, suknie dla druhen, wystrój kościoła itp. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, nie możemy liczyć na farta, czy przypadek.

impreza ślubna

Podstawowymi zasadami, które rządzą w tym czasie, to wyzbycie się pośpiechu w podejmowaniu decyzji, rozpoczęcie całą organizację na kilka lat wcześniej. Okres ten ma być sielanką, nie możemy dopuścić do sytuacji dramatycznych. Wystarczy nie tracić głowy i postępować skrupulatnie, a sukces jest tylko kwestią czasu. Przydają się także plany i notatki sporządzane wcześniej, są to nasze cenne wskazówki. Potrzebna jest też wyszukiwarka Google, która znakomicie sprawdza się jako nasz asystent i doradca. Jednak nic nie zastąpi nas drugiej osoby, z którą możemy podzielić się obowiązkami i ciężkim brzemieniem. Spokojna głowa i trzeźwe myślenie to wartości, jakich w tym czasie potrzebujemy. Więc nie obarczajmy się wszystkimi obowiązkami, bo organizacja tego dnia zapamiętana będzie przez nas jako trauma.

Zdjęcie wykonane przez fotografa ślubnego z Kielc: nasdwoje.com.pl

Zdjęcie wykonane przez fotografa ślubnego z Kielc: nasdwoje.com.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: +1 (z 1 głos)