Kilka słów o popularnym CS

Napisany przez dnia Sie 22, 2012 w Informacje | 0 komentarzy

Kilka słów o popularnym CS

Generalnei counter strike to fajowa gra w którą bardzo lubę grać. Kiedyś nie lubiłe, ale teraz sprawia mi to dużo przyjemności. A dlaczego kiedyś nie lubiłem? Bo jak się idzie po mapie, umiera i nawet nie wie jak to się stało to bardzo irytujące.. albo widzi gościa, strzela do niego przez kilkanaście sekund i gówno mu się robi to naprawdę może odepchnać człowieka od gry. Więc gra jest całkiem przyjemna zarazem dla newbie i skillów? Niekoniecznie. Widać tutaj dokłądnie, że raczej nie. Jeżeli ciągle ktoś nas zabija to nieuniknione jest… próbowanie przeżyć. I tak rodzi się niestety kampienie i bycie typowym noobem, dlatego początkującym polecam raczej potyczkę z  botami niż z prawdziwymi ludźmi.. no ćóż, na wszystko przyjdzie pora, prawda? Nie możemy narzucać aż takiego poziomu bo po prostu nam się to nie opłaci – odechce nam się grać i co?
I wtedy Counter Strike straci jednego z przyszłych graczy a to źle. Boty zaczynamy używać na easy, potem coraz ciężej aż w końcu okazuje się, że grają lepiej niż ludzie.. wtedy zmieniamy taktykę i przenosimy się na server.Ta gra jest niesamowicie dobrze zbalanoswana, nie ma tutja czegoś takiego jak niedostosowanie mapy do danej drużyny czy coś w tym rodzaju. Wszystko zależy od tego jak dobrze gramy i jakimi umiejętnościami strzelania władamy – jeżeli nie potrafimy strzelać to bardzo źle, jeżeli potrafimy to z kolei bardzo dobrze. Różne odległości mogą być różnymi efektami prfzy strzelaniu – waląc z awp raczej staramy się trzymać przeciwnika z daleka, mając na przykłąd gloka raczej wskakujemy gościowi na głowę.. oczywiście w przenoścni, ale każdy wie jak bardzo glok jest słaby. Chociaż ze średniej odległości.. z dalekiej odległości w ogóle nie zadaje obrażeń, natomiast muszę przyznać, że na bliski dystans potrafi być bardzo skuteczny o ile wycelujemy w głowę.. jeden strzał i gość albo nieżyje albo ma bardzo mało życia, wystarczy drugi lub trzeci i zgon.

Oczywiście używają burst fire mode bo inaczej to gówno gościowi zrobimy 😉 Dlatego wbiegajcie we wroga na pałę mając gloka – inaczej to już lepiej się schować i czekać aż komuś główka będzie wystawała zza ściany.BS może być naprawdę dobrze broniony, zawsze może się okazać, że broniących jest więcej niż atakujących, co generalnie powinno zadecydować o tym,że atakujący umierają bez szans. Jednak wcale tak nie jest – bo przecież jeżeli broniący gracze nic nie widzą i nie słyszą to raczej niewiele zrobią, prawda? Zwykle wtedy się wycofują lub zaczynają strzelać na ślepo. I tutaj powstaje kwestia co się bardziej opłaca. Jasne, można strzelać, ale ryzykujemy w ten sposób na dwa sposoby – po pierwsze zdradzamy swoją pozycję jeszcze zanim wrogowie zaatakują a po drugie możemy przypadkiem ostrzelać któregoś ze swoich kolegów.. Chyba, że gramy bardzo dobrze – wielokrotnie widziałęm typów, którzy na fleszu zabijali kilku gości i uciekali spokojnie z bsa, żeby resztę dobić już coś widząc. Ale to oczywiście są ekstremalne przypadki bo mało kto gra aż tak dobrze (a może powinienem powiedzieć, że mało kto ma aż tyle szczęścia?) no cóż, decyzja nie należy do mnie ja tutaj tylko opisuję sytuację. Starajcie się używać fleszów jak najczęściej, one naprawdę mogą zapewnić wam zwycięstwo i wiele fragów.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: +1 (z 1 głos)