Poznaj najlepsze mazurskie hotele

Napisany przez dnia Mar 19, 2014 w Informacje | 0 komentarzy

Poznaj najlepsze mazurskie hotele

Mazury są miejscem, w którym znajduje się jedno z największych skupisk hoteli w Polsce. Każdy, wybierający się tam na urlop, zastanawia się jaki nocleg wybrać dla siebie. Czy będzie to jakiś ośrodek dla turystów, przystań, domek, czy może jednak hotel? Decydując się na tę ostatnią opcję warto rozważyć jedne z najbardziej popularnych tam obiektów, cieszących się dobro opinią w otoczeniu oraz pozytywną rekomendacją, tych którzy skorzystali z ich usług.

Bardzo korzystną opinią cieszy się Hotel „Warmia Park”. Szczególnie słynie z nowoczesnego aquapark’u, w którym można znakomicie spędzić czas pływając, lub urządzając sobie wodne zabawy. Jednak najważniejszym elementem hotelu, od początku istnienia, jest SPA. Oferuje ono kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, dzięki którym, możemy w pełni zrelaksować się i poprawić sobie samopoczucie. Zabiegi te, czyli między innymi, masaże i kąpiele, wykonywane są tylko z wykorzystaniem naturalnych składników. Poza tym w „Warmia Park” możemy zasmakować specjałów regionalnej kuchni w hotelowej restauracji. W hotelu istnieją też dogodne warunki do przeprowadzania firmowych konferencji.

Innym bardzo znanym obiektem jest Hotel „SPA dr Irena Eris”. A to wszystko za sprawą równie znanej Pani doktor farmacji- współwłaścicielki Laboratorium Kosmetycznego dr Irena Eris oraz sieci hoteli SPA. Mazurski hotel jest jednym z najnowocześniejszych tego typu. Jest miejscem niezwykle luksusowym, w którym każdy może poczuć się wyjątkowo. Na terenie ośrodka znajduje się bardzo dobrze rozwinięte Centrum SPA, w którego skład wchodzą, między innymi, baseny, sauny, łaźnie, czy jacuzzi. A wszystko to oparte na życiodajnej wodzie. Poza typowo relaksującymi czynnościami, możemy skorzystać również z bardziej aktywnych metod, takich jak, udział w zajęciach fitness, pilates i aerobik.

Hotel „Siedlisko Morena” wyróżnia się natomiast, krytym kompleksem sportowym, w którym mamy możliwość zagrania w siatkówkę, czy tenisa ziemnego. Na całym terenie obiektu zaś, znajduje się pole golfowe dla pasjonatów golfa oraz stadnina koni dla pasjonatów jazdy konnej. Posiadają także własną przystań, na której można wypożyczyć sprzęt pływający, taki jak, kajaki, żaglówki, rowery wodne. Dodatkową innowacją jest to, że w zimie, boisko do siatkówki zamienia się w lodowisko. Jak widać „Siedlisko Morena”, zdecydowanie stawia na sport. I dobrze, w końcu sport to zdrowie.

Z kolei Hotel „Mazurski Raj” reklamuje się jako hotel wybitnie konferencyjny. Jest to świetny wybór dla firm na organizację właśnie szkoleń czy konferencji. Niedaleka odległość od Warszawy, tylko 190 kilometrów sprawia, że firmy często tutaj właśnie zaglądają. Mazurski Raj dysponuje własnym portem nad jeziorem Bełdany, halą sportową, kortem tenisowym oraz oferuje różnorodne masaże i zabiegi SPA. Dodatkowo zaglądając na stronę tego popularnego hotelu na Mazurach – www.mazurskiraj.pl możemy trafić na wiele ciekawych ofert specjalnych, jak na przykład na długie weekendy – majowy i czerwcowy, wakacje czy zbliżającą się Wielkanoc.

Każdy z hoteli posiada w sobie coś wyjątkowego, każdy ma doskonałą ofertę. Teraz już tylko na naszej głowie spoczywa decyzja, który z nich wybierzemy na nasz pobyt nad mazurskimi jeziorami.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)