Rozrywka i poker

Napisany przez dnia Kwi 20, 2011 w Informacje | 0 komentarzy

Rozrywka i poker

Są osoby dla których gry hazardowe są złem pod każdą postacią i jakiekolwiek traktowanie ich jako gier rozrywkowych przy których można się zrelaksować jest jak najbardziej nie na miejscu. Oczywiście z jednej strony jest to być może prawdą, jednak nie da się ukryć, że są osoby dla których poker czy też inne gry hazardowe to tylko i wyłącznie czysta przyjemność, a przy okazji całkiem niezła rozrywka, dzięki czemu mogą przy pokerze czy też innej grze hazardowej spotkać się ze znajomymi i porozmawiać grając przy okazji w pokera.

Poker jest najlepszym przykładem gry hazardowej, która nie musi wiązać się tylko i wyłącznie z uzależnieniem oraz następstwami tego uzależniania, a mianowicie długami, leczeniem się w specjalnych klinikach czy też utratą rodziny. Poker może być traktowany jako rozrywka na całkiem niezły poziomie, i to właśnie sprawia, że tę grę kochają miliony osób na całym świecie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o odmianę amerykańską, która bije obecnie na całym świecie popularność, a osób grających w tę odmianę jest miliony. Nie da się jednak ukryć, że poker będąc rozrywką może w pewnym stopniu uzależniać, i tak naprawdę w tym przypadku możemy tylko i wyłącznie polegać na własnej intuicji z jednej strony, a z drugiej strony na silnej woli, ponieważ pokusa pieniądza, który może być nasz podczas grania w pokera jest na tyle duża, że wiele osób nie potrafi oddzielić tej gry od życia osobistego, przez co niestety wpadają te osoby w poważne problemy, które przede wszystkim wiążą się z ogromnymi długami, a to niestety jest najgorsze stadium uzależnienia ponieważ wówczas wszystkie pieniądze wkładamy w poker chcąc wyjść na plus, a to niestety przestaje być takie łatwe, przez co niestety wiele osób traci na pokerze i innych grach hazardowych majątek.

Nie należy jednak zapominać, że są osoby, dla których poker to czysta przyjemność i nie jest tak, że grając w pokera od razu trzeba się od niego uzależnić, i dzięki takim osobom można grać w tą grę bez żadnych obaw, że w niedługim czasie szybko się od tej gry uzależnimy, choć nie należy lekceważyć pierwszych objaw uzależnienia.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 6.7/10 (25 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)