Towarzystwo do pokera

Napisany przez dnia Lip 20, 2011 w Informacje | 0 komentarzy

Towarzystwo do pokera

Mało jest gier, które rozwijać mogą znajomości towarzyskie i podczas których miło spędza się czas ze swoimi znajomymi lub też całkowicie obcymi osobami. Jednak mając na myśli mało gier należy stanowczo stwierdzić, że są jednak takie gry, które służą rozwijaniu wyżej wymienionych kontaktów. Przykładem jednym z najlepszych jest poker, który obecnie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czemu rzecz jasna nie można się dziwić, zwłaszcza że jest to gra stara jak świat, a przy okazji także bez udziału innych osób nie można w nią grać.

Prawdą jest, że poker wyzwala niejednokrotnie negatywne emocje, jednak jeżeli gramy w tą grę w gronie osób nam znajomych, które traktują tę grę jako czystą rozrywkę, wówczas możemy być pewni, że tak naprawdę nic nam nie grozi zwłaszcza w odniesieniu do uzależnienia czy też konfliktu z innymi osobami. Nie ma się więc czemu dziwić, że poker uznawany jest za grę towarzyską, podczas której poznajemy naszych dawnych znajomych od zupełnie innej strony, która przede wszystkim wiąże się z tym, że czasem poker wyzwala negatywne emocje, przez które niestety dotąd mili i uprzejmi znajomi mogą zmienić się w osoby, dla których liczy się tylko i wyłącznie rządzą wygrania całkiem niezłych pieniędzy i dla których jakakolwiek znajomość w danym momencie przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Niestety to jest negatywna strona tej gry, co nie zmienia faktu, że w większości przypadków poker jest towarzyską grą, przy której można się rozerwać i spędzić miło czas ze swoimi znajomymi, którzy z pewnością będą traktować tą grę tak samo jak my.

Oczywiście nigdy nie będziemy mieć pewności, że gra towarzyska, którą dotąd tak traktowaliśmy szybko nie zmieni się w nasze uzależnienie, z którym niestety będzie nam się bardzo trudno pogodzić, ponieważ tak niejednokrotnie bywa, że poker bardzo szybko wciąga nas w swoje sidła i zamiast traktować tą grę czysto towarzysko zaczynamy się od niej uzależniać, przez co po pewnym czasie możemy mieć spore problemy nie tylko ze sobą, ale przede wszystkim z naszym podejściem do tej gry oraz problemy finansowe.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.6/10 (25 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)