Życie na najwyższych obrotach

Napisany przez dnia Mar 14, 2016 w Informacje | 0 komentarzy

Życie na najwyższych obrotach

Jeśli twój dzień obfituje w wysiłek fizyczny oraz umysłowy, a w funkcjonowaniu na najwyższych obrotach wspomagasz się litrami kawy – twój organizm może zacząć domagać się uzupełnienia magnezu. Pierwiastek ten jest niezbędny, aby poradzić sobie z codziennym stresem, utrzymać koncentrację oraz dobry nastrój. W podniesieniu poziomu magnezu niezastąpione są orzechy laskowe, szpinak, gorzkie kakao oraz liście moringa. O utrzymanie pierwiastka na właściwym poziomie zadbają także suplementy diety bogate w magnez.

Preparat o wysokim stężeniu magnezu w swojej ofercie posiada firma Olimp. Suplementy diety bogate w magnez, które dostępne są na rynku farmaceutycznym, w składzie posiadają mleczan lub chelat magnezu. Uważa się, iż preparatem lepiej przyswajalnym są te, które posiadają drugą z odmian magnezu. Firma Olimp wyprodukowała Chela-Mag B6, który oparty jest na technologii chalatowania minerałów, co zapewnia kilkakrotnie większe wchłanianie pierwiastka, niż w preparatach konkurencyjnych. Suplement zapewni prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, obniży poziom tłuszczów we krwi, a także wzmocni kości. Preparat ma formę kapsułek, które należy stosować codziennie po wybranym posiłku.

Suplement diety firmy Avetpharma oparty jest na mleczanie magnezu, urozmaiconym dodatkowo witaminą B6. Dodatek tej witaminy pełni istotną rolę – usprawnia działanie systemu odpornościowego organizmu, a dodatkowo wpływa na optymalne wchłanianie magnezu. Preparat ten skutecznie pomoże zmniejszyć uczucie przemęczenia, będzie wsparciem dla systemu nerwowego, a także poprawi funkcjonowanie mięśni, kości oraz zębów. Codzienna suplementacja magnezu zalecana jest przede wszystkim podczas wzmożonego wysiłku fizycznego oraz umysłowego. Jego zbawienne właściwości docenią studenci podczas sesji, czy też sportowcy w czasie wyczerpujących treningów.

bieganie dla zdrowia

Osoby nadużywające używek, takich jak: tytoń, kawa, herbata powinny w swojej diecie zadbać o zwiększenie pierwiastka magnezu. Suplement diety firmy Dr. Enzmann to naturalny preparat o najwyższej dawce magnezu – 300 mg. Suplement ten charakteryzuje się procesem przedłużonego uwalniania składnika do organizmu – dzięki temu tlenek magnezu jest stopniowo transportowany do mitochondriów, nie uszkadzając żołądka i jelit. Preparat ten polecany jest kobietom, które przechodzą stan menopauzy. Jego lecznicze właściwości docenią także osoby w podeszłym wieku, które posiadają większe zapotrzebowanie na magnez – suplement wspomoże przy nadciśnieniu tętniczym oraz cukrzycy.

Ostatnim produktem dostarczającym do naszego organizmu mnóstwo magnezu, na który warto zwrócić uwagę, są liście moringa w proszku – http://hanoju-sklep.pl/pl/moringadrzewo-chrzanowe/81-liscie-moringa-w-proszku-250g.html – od niemieckiej marki Hanoju oferującej wyłącznie najwyższej jakości zdrowe produkty. Ten naturalny produkt zawiera dużą dawkę magnezu, choć oczywiście mniejszą niż produkty wymienione wyżej, ale ma w swoim składzie również takie minerały jak potas, żelazo, wapń, sód czy cynk, a więc liście moringa są produktem o szerszym działaniu pozytywnym dla naszego zdrowia, stąd warto zwrócić uwagę na ten produkt.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)